Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá 9-17)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
23.08.2017
Míša
Na doporučení kamarádky jsem u Petry absolvovala celý kurz o Montessori a respektující výchově, který pro mě byl více než přínosný. Z každé lekce jsem... číst celé
27.08.2017
Obsah kurzu - část o respektování
Proč doporučuji respektující výchovu. Jak s dítětem mluvit: Nálepkování – pozitivní i negativní nálepky Skryté nálepkování – vždy, pořád, nikdy..... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Kurzy
  3. Recenze
Míša

Na doporučení kamarádky jsem u Petry absolvovala celý kurz o Montessori a respektující výchově, který pro mě byl více než přínosný. Z každé lekce jsem si odnesla spoustu praktických doporučení - například jak lépe komunikovat se svým 3-letým synkem a jak podpořit jeho rozvoj v tzv. senzitivních obdobích. Jsem moc vděčná za spoustu užitečných rad ohledně výchovy i vzdělání.

Péťa má kurz systematicky rozdělený do různých témat, které na sebe navazují. Například mi velice pomohlo zjištění, že každé dítě má jiný jazyk lásky, a je velice důležité vysledovat, jak dítěti ukazovat lásku právě jeho jazykem. Také jsme měli možnost od Péti zakoupit spoustu Montessori pomůcek za skvělé ceny, ať z vlastní výroby nebo přes webové stránky. Byla nadmíru ochotná nám vše rychle objednat a doručit, i když to pro ní muselo znamenat spoustu práce navíc. Obdivuji, jak vše zvládá s pěti dětmi a vážím si jejího nadšení v předávání životních zkušeností a psychologických poznatků ohledně výchovy dětí.
Moc děkuju! :-)

Andrea

Petry kurz mohu jen doporučit. Za pár hodin nabydete obrovské množství informací. Její kurz v sobě zahrnuje výtah toho nejlepšího ze všech možných učících , výchovných , respektujících systémů. Mě osobně nejvíce nadchla lekce o praktické aplikaci pěti jazyků lásky na láskyplné vyživení dětí (a nejen dětí). Další obrovský přínos pro mě byl v tom, že si moje dcerka po revizi a výměně hraček začala hrát, ne je jen krámovat.

Bára

Kurz s Petrou Krupkovou mi přinesl nový a především inspirující pohled na práci se svým (nyní již tříletým) synem, a to nejen v oblasti pomůcek, ale i přístupu k dítěti, jeho pocitům a potřebám v jednotlivých etapách jeho vývoje. Kurz velmi doporučuji všem maminkám, ponejvíce těm, co vychovávají svého prvorozeného potomka a třeba se potřebují ve výchově ujistit, či jen získat další zkušenosti.

Daniela

Kurz se mi velice líbil, líbila se mi kombinace montesorri a respektování. Dozvěděla jsem se spoustu informací,a hlavně Petry zkušeností z praxe, nešlo jen o teorii. Ráda bych je zkusila aplikovat ve formě a míře pro mně přijatelné. Další skvělou věcí byly přednášky zpracované do přehledných tabulek a zaslané emailem. Přeci jen pokud někdo nemá možnost hlídání dítěte stejně jako já, lecos může během přednášky propást. A samozřejmě jsem také uvítala možnost některé hračky odkoupit, či možnost hromadné objednávky.

Kontaktní informace:

Ing. Petra Krupková

+420 777 613 310

hravevzdelavani@seznam.cz

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz