KONTAKTY

Petra Krupková
Spálov 2
513 01 Semily
tel: +420 777 613 310
napište nám
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

NOVINKY

arr3MíšaNa doporučení kamarádky jsem u Petry absolvovala celý kurz o Montessori a respektující výchově,... arr3Obsah kurzu - část o respektováníProč doporučuji respektující výchovu. Jak s dítětem mluvit: Nálepkování – pozitivní i negativní... arr3Ostatní dodavatelé

Kurzy » Recenze
Míša

Na doporučení kamarádky jsem u Petry absolvovala celý kurz o Montessori a respektující výchově, který pro mě byl více než přínosný. Z každé lekce jsem si odnesla spoustu praktických doporučení - například jak lépe komunikovat se svým 3-letým synkem a jak podpořit jeho rozvoj v tzv. senzitivních obdobích. Jsem moc vděčná za spoustu užitečných rad ohledně výchovy i vzdělání.

Péťa má kurz systematicky rozdělený do různých témat, které na sebe navazují. Například mi velice pomohlo zjištění, že každé dítě má jiný jazyk lásky, a je velice důležité vysledovat, jak dítěti ukazovat lásku právě jeho jazykem. Také jsme měli možnost od Péti zakoupit spoustu Montessori pomůcek za skvělé ceny, ať z vlastní výroby nebo přes webové stránky. Byla nadmíru ochotná nám vše rychle objednat a doručit, i když to pro ní muselo znamenat spoustu práce navíc. Obdivuji, jak vše zvládá s pěti dětmi a vážím si jejího nadšení v předávání životních zkušeností a psychologických poznatků ohledně výchovy dětí.
Moc děkuju! :-)

Andrea

Petry kurz mohu jen doporučit. Za pár hodin nabydete obrovské množství informací. Její kurz v sobě zahrnuje výtah toho nejlepšího ze všech možných učících , výchovných , respektujících systémů. Mě osobně nejvíce nadchla lekce o praktické aplikaci pěti jazyků lásky na láskyplné vyživení dětí (a nejen dětí). Další obrovský přínos pro mě byl v tom, že si moje dcerka po revizi a výměně hraček začala hrát, ne je jen krámovat.

Bára

Kurz s Petrou Krupkovou mi přinesl nový a především inspirující pohled na práci se svým (nyní již tříletým) synem, a to nejen v oblasti pomůcek, ale i přístupu k dítěti, jeho pocitům a potřebám v jednotlivých etapách jeho vývoje. Kurz velmi doporučuji všem maminkám, ponejvíce těm, co vychovávají svého prvorozeného potomka a třeba se potřebují ve výchově ujistit, či jen získat další zkušenosti.

Daniela

Kurz se mi velice líbil, líbila se mi kombinace montesorri a respektování. Dozvěděla jsem se spoustu informací,a hlavně Petry zkušeností z praxe, nešlo jen o teorii. Ráda bych je zkusila aplikovat ve formě a míře pro mně přijatelné. Další skvělou věcí byly přednášky zpracované do přehledných tabulek a zaslané emailem. Přeci jen pokud někdo nemá možnost hlídání dítěte stejně jako já, lecos může během přednášky propást. A samozřejmě jsem také uvítala možnost některé hračky odkoupit, či možnost hromadné objednávky.

Yvona

Pořídila jsem 3,5 leté dceři rámeček a několik druhů kartiček (velikosti, tvary, počítání, prázdné). Hra je výborná, velmi skladná a lehká, takže se dá dobře brát i na cesty (hodně vydrží). Není problém, když si ji půjčí i mladší kamarádi. Na rozdíl od papírových hraček vydrží i nějaké to „ožužlávání“. Zatím jsme názvy tvarů z druhé strany nepolepovaly, takže veškeré kartičky můžeme používat i jako pexeso. Děti nakonec vymyslely i mnoho dalších her: stavění věží, domečků a bouracích hadů, karty, věci v obchodě apod. Současně je většina kartiček použitelná i na hmatové hry (se zavázanýma očima to dceru nebaví, takže máme tmavý sáček – budeme zde na e-shopu kupovat také hmatový sáček na krk). Jednu sadu čistých jsme společně s dcerou kreativně dotvořily doma samy: kreslení, lepení látek, knoflíků, písku a krupičky, razítkování z brambor apod. Moc jsme si to užily a tato sada má výsadní postavení a moc se nepůjčuje. Velmi doporučuji pořídit tolik rámečků, kolik je dětí (event. rámečky i popsat) a alespoň 2 sady kartiček, aby se jedna hned neomrzela.