KONTAKTY

Petra Krupková
Spálov 2
513 01 Semily
tel: +420 777 613 310
napište nám
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

NOVINKY

arr3MíšaNa doporučení kamarádky jsem u Petry absolvovala celý kurz o Montessori a respektující výchově,... arr3Obsah kurzu - část o respektováníProč doporučuji respektující výchovu. Jak s dítětem mluvit: Nálepkování – pozitivní i negativní... arr3Ostatní dodavatelé

Míša

Na doporučení kamarádky jsem u Petry absolvovala celý kurz o Montessori a respektující výchově, který pro mě byl více než přínosný. Z každé lekce jsem si odnesla spoustu praktických doporučení - například jak lépe komunikovat se svým 3-letým synkem a jak podpořit jeho rozvoj v tzv. senzitivních obdobích. Jsem moc vděčná za spoustu užitečných rad ohledně výchovy i vzdělání.

Péťa má kurz systematicky rozdělený do různých témat, které na sebe navazují. Například mi velice pomohlo zjištění, že každé dítě má jiný jazyk lásky, a je velice důležité vysledovat, jak dítěti ukazovat lásku právě jeho jazykem. Také jsme měli možnost od Péti zakoupit spoustu Montessori pomůcek za skvělé ceny, ať z vlastní výroby nebo přes webové stránky. Byla nadmíru ochotná nám vše rychle objednat a doručit, i když to pro ní muselo znamenat spoustu práce navíc. Obdivuji, jak vše zvládá s pěti dětmi a vážím si jejího nadšení v předávání životních zkušeností a psychologických poznatků ohledně výchovy dětí.
Moc děkuju! :-)