KONTAKTY

Petra Krupková
Spálov 2
513 01 Semily
tel: +420 777 613 310
napište nám
Editujte v Nastavení - Přihlašovací údaje

NOVINKY

arr3MíšaNa doporučení kamarádky jsem u Petry absolvovala celý kurz o Montessori a respektující výchově,... arr3Obsah kurzu - část o respektováníProč doporučuji respektující výchovu. Jak s dítětem mluvit: Nálepkování – pozitivní i negativní... arr3Ostatní dodavatelé

Vše o nákupu » Dodavatel "ČMP"
Dodavatel www.ceske-montessori-pomucky.cz

Eshop www.ceske-montessori-pomucky.cz je jedním z mých největších dodavatelů. Nakupuji tam nejméně jednou měsíčně, obvykle každé 2 týdny. 

Pokud máte zájem o zboží, které mám z tohoto eshopu na objednání, zrovna mi došlo nebo ho mám doma méně, než byste si přáli, není problém ho pro vás doskladnit.

Tento eshop pomůcky vyrábí, proto balíky neodesílá hned. Jakmile zboží objednám, balík mi obvykle přijde za 2 týdny. Někdy mi přijde dříve, i po týdnu a někdy se to naopak o týden protáhne. Nemůžu to nijak ovlivnit.

Můžu vám nabídnout i cokoliv dalšího z www.ceske-montessori-pomucky.cz - i to, co není zařazeno v mém eshopu. Stačí napsat odkazy na to, co si přejete koupit, do e-mailu pkrupkova@centrum.cz.

U větších objednávek z obchodu www.ceske-montessori-pomucky.cz je možné domluvit malou slevu.

Na podrobnostech se můžeme domluvit e-mailem nebo telefonem. Můžete mi napsat na pkrupkova@centrum.cz nebo zavolat na 777 61 33 10.